Közel volt ismét a 3-as győzelem

#oscutánpótlás Közel volt ismét a 3-as győzelem, ezúttal kettő sikerült! Edzői értékelések:
🤽‍♂️ Ifi: Visszaolvasva múltheti értékelésemet, az kiderült ezen a héten edzéseken, hogy szintet biztos nem léptünk. Mai meccsen pedig ennek folytatásaként kiderült, hogy a csapat egy része egyet előre és kettőt hátra lépett. A Honvéd nem azért nyerte meg a mai mérkőzést, mert jobban játszott, csupán azért mert kevesebbet hibázott. Ehhez gratulálunk nekik illetve serdülő és gyerek csapatunknak a győzelemhez! /Tóth Zoltán, edző/
🤽‍♂️ Serdülő: Küzdelmes mérkőzésen, értékes 3 ponttal lettünk gazdagabbak. Többször volt lehetőségünk, hogy megfelelő előnyt szerezzünk és hamarabb eldöntsük a mérkőzést. Azonban a 2-dik negyed végén, 3-dik negyedben 6-7 jó, tiszta helyzetben hibáztunk. Magunkra húztuk a Honvédot, aki nagyot küzdve az utolsó percekig nyíltá tette a találkozót. Készülünk a jövő heti Debrecen meccsre, aztán jön a fiúknak a megérdemelt pihenés. Gyerek csapatunknak gratulálok. Tetszetős játékkal, szép gólokkal, magabiztosan nyertek. Emellett megemlíteném lány serdülő csapatunk győzelmét a BVSC ellen. Szép volt csajok 💪 /Petik Attila, edző/
🤽‍♂️ Gyermek: Le a kalappal a csapat előtt, fantasztikusan játszottak a fiúk. Az utolsó negyedig az ellenfelünk két kiemelt játékosát jól fogtuk, kevés gólon tudtuk tartani őket – a befejező játékrészben viszont kicsit kiengedtünk ebben a tekintetben. Támadásainkban hétről-hétre egyre több látványos találat születik, a gyors döntéseket igénylő szituációkban egyre magabiztosabbak és pontosabbak a srácok. Gratulálok a serdülőknek és a 2008-as csapatnak, akik szombaton a BVSC-t múlták felül. /Balázs Miklós, edző/