#genesysosc #oscutánpótlás
Ifi csapatunk első győzelme volt vasárnap országosban, serdülőink ismét nyertek az A2-es csoportban! 👏👏💙🤍
#hajráosc
📷 SnittMan Pictures
Edzői értékelések:
🤽‍♂️ Ifi:
Annyi mindenről lehetne írni..de úgy érzem, nem lenne szép tőlem, ha ezt most megtenném. Megszereztük az első győzelmünket, és ez most a legfontosabb! Gratulálok a játékosaimnak, nagyot küzdöttek! /Ocsovai Nicolas, edző/
🤽‍♂️ Serdülő:
A Nagykanizsa ellen megszereztük a második győzelmünket (11-5). A mérkőzés első felében támadásban nagyon sok hiba volt. A 3.negyedtől sokkal jobban koncentráltunk és végül simán megnyertük a mérkőzést. Meg kell tanulni a mérkőzés elejétől a végéig koncentrálni! /Monostori Attila, edző/
🤽‍♂️ Gyermek:
Veretlen, Nagykanizsa csapata ellen játszottunk ma, sajnos kicsit félve kezdtük el a mérkőzést, de a második félidőre már sokkal határozottabbak és tudatosabbak voltak a gyerekek, ennek köszönhetően jöttek is a labdaszerzések és a gólok. Összességèben elégedett vagyok a gyerekek teljesítményével, de remélem legközelebb az első perctől kezdve így fognak játszani.