#genesysosc#oscutánpótlás
3 győzelemmel, 9 ponttal zárta az alapszakaszt A1 csoportban országos fiú utánpótlásunk! Gratulálunk! 💪👏💙🤍
#hajráosc
📷Kiss Piroska Photographie
Edzői értékelések:
🤽‍♂️ Ifi:
Gratulálok a csapatomnak! Egy kis kezdeti izgulás után megnyugodtak és végig kézben tartva a mérkőzést irányították a játékot. Vasárnaphoz képest sokkal kevesebb egyéni hibánk volt, aminek örülök, de még mindig van hova fejlődni ezen a téren. Kerek Csongor korát meghazudtolva állt be az ifi kapuba és stabil hátteret adva irányította a nála 3-4 évvel idősebbeket az első perctől az utolsóig. Le a kalappal Csongor! 💪
/Tóth Zoltán, edző/
🤽‍♂️ Serdülő:
Köszönjük a gyerek csapatnak, hogy „kölcsönadták” Kerek Csongort, így serdülőben és ifiben nem mezőnyjátékosok kellett védeni.
Jól kezdtük a mérkőzést. Hátul stabilak voltunk. A 2-3. negyedben azonban több taktikai dologban is hibáztunk és ebben a periódusban kiegyenlített a szívósan küzdő Kecskemét. Az utolsó negyedben azonban a magunk javára fordítottuk a mérkőzést.
9 ponttal zártuk az alapszakaszt.
Gratula mindhárom társaságnak.
/Petik Attila, edző/
🤽‍♂️ Gyermek:
Ismételten köszönöm Tóth Zoltán és Petik Attila segítségét a helyettesítésben, akik kiválóan irányították a csapatot. A mérkőzés elején sok hiba jellemezte a játékunkat, az ellenfelünk 4-1-es előnyre tett szert. Az álmos kezdés ellenére a csapat végig higgadt tudott maradni, és a folytatásban egyre inkább felül tudott kerekedni a kecskemétieken. Az elmúlt két mérkőzésen sok biztató jelet láttam a játékunkat illetően, amikre a középszakaszban bátran építhetünk. Gratulálok a serdülő és ifi csapatunk győzelméhez.