6 meccs 6 győzelem utánpótlásban vasárnap!

#genesysosc#oscutánpótlás
6 meccs 6 győzelem utánpótlásban vasárnap! Mind a három fiú csapatunk győzött! 💪 Edzői értékelések:
🤽‍♂️ Ifi: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, dinamikusak voltunk, védekezésben figyeltünk egymásra. 3-0 után kaptunk két elkerülhető gólt, amivel közel tudott hozzánk maradni a szombathelyi csapat. Újra tudtunk ritmust váltani és jól nézett ki a játékunk, ennek köszönhetően 8-4-re vezettünk. De elkezdtünk kapkodni támadásokban, emberelőnyökben és ezeket a hibákat kihasználta a hazai csapat. Szoros meccset csináltunk magunknak, aminek a végén helyén volt az eszünk és szép gólokkal bebiztosítottuk a 3 pontot magunknak. Gratulálok a fiúknak! Hajrá OSC! /Tóth Zoltán, edző/
🤽‍♂️ Serdülő: Több játékosunk betegség miatt hiányzott, ráadásul a szombati Budapest Bajnoki mérkőzésen történt sérülés miatt még egy emberünk kiesett. 5 olyan fiú kapott így játéklehetőséget, akik ebben a szezonban még nem játszottak országos serdülő meccset. A védekezésünk végig jól működött, támadásainkban az első félidőben több hiba csúszott be. A második félidőben már elöl is jó döntéseket hoztunk, így a negyedik negyedre elléptünk ellenfelünktől. Gratulálok a debütáló játékosainknak és a csapatnak a hétvégi teljesítményhez. /Petik Attila, edző/
🤽‍♂️ Gyermek: A felkészülésünk nem éppen sikerült a legideálisabban az ismert pandémiás körülmények miatt, ennek ellenére remekül abszolválták a fiúk a mai mérkőzést, mindenki jó teljesítményt nyújtott. Különösképpen az emberelőnyös játékunkban tudtunk javulni, amire az alapozó edzések mellett hangsúlyt fektettünk. Ahogyan korábban mezőnyjátékosként Sárfalvi Áron és Török Botond, most Rázga Csaba mutatkozhatott be a serdülőknél hatékony teljesítménnyel – öröm látni, hogy a magasabb korosztályban is szépen helyt tudnak állni a gyerekek. Gratulálok a serdülőknek, az ifiknek és az összes lány csapatunknak. Hajrá OSC! /Balázs Miklós, edző/