A serdülő fiúk hatalmasat küzdve nyertek a KSI ellen!

#oscutánpótlás Vasárnap a serdülő fiúk hatalmasat küzdve nyertek a KSI ellen! 💪 Edzői értékelések:
🤽‍♂️ Ifi: A játék minden elemében felülmúlt minket a KSI, beleértve a csapatmunkát, a győzni akarást, a bizonyítási vágyat! Pedig ahhoz, hogy legyőzzünk egy ilyen csapatot, mint a mai ellenfelünk, az a minimum elvárás, hogy ebben a 3 tényezőben felülmúljuk őket… Le a kalappal a serdülő csapat előtt! /Tóth Zoltán, edző/
🤽‍♂️ Serdülő: Az első 2 negyedben mindkét csapat több jó helyzetet dolgozott ki. Helyzetkihasználás a KSI javára billentette ebben az időszakban a mérkőzést. A második negyed végén egy 4 perces kiállítással nehéz helyzetbe kerültünk. De erre a szituációra nagyon jól reagáltak a fiúk. Hihetetlen akarattal és szívvel, döntetlenre hozták ezt a 4 perces emberhátrányt. Az utolsó negyedben pedig 1-2 egyéni megoldással a magunk javára fordítottuk a meccset. Hatalmas gratuláció a fiúknak, egy nagyon jó KSI-t sikerült megverniük! /Petik Attila, edző/
🤽‍♂️ Gyermek: Annak ellenére, hogy ma nem sikerült győznünk, úgy gondolom, méltó ellenfelei voltunk mezőnyben a listavezető KSI-nek. Sok helyzetet tudtunk kialakítani, szép megoldásaink voltak támadásban több esetben is. A kapusteljesítmény hiányzott ma részünkről a szorosabb eredmény eléréséhez. Mivel a fiúk lelkesen, alázatosan dolgoznak a mindennapokban, biztos vagyok benne, hogy javulni fogunk ebben a következő mérkőzéseinkre. Gratulálok a serdülőink újabb győzelméhez! /Balázs Miklós, edző/