Elkezdődött az országos bajnoki a fiúknak

Elkezdődött az országos bajnoki a fiúknak:
Vasárnap mindhárom fiú meccset a pécsiek nyerték. Megyünk tovább! 💙🤍
#hajráosc
📷Kiss Piroska Photographie
Edzői értékelések:
🤽‍♂️ Ifi:
Jól kezdtük a mérkőzést, játékosaim pörögtek, mentek csinálták amit megbeszéltünk. 3-1-es vezetés után is volt 3-4 komoly gólhelyzetünk amik apró hibák miatt kimaradtak és ezeket a Pécs jó csapat lévén góllal büntetett. Félidőre ellenfelünk 8-4-re fordította a meccset köszönhetően 2 világbajnok játékosának akikkel és az őket körülvevő légkörrel nem tudtunk mit kezdeni. Nagyszünetben elmondtam a srácoknak hogy folytassák amit eddig csak egy kicsivel több koncentrációval. Vissza is jöttünk 8-7re,amikor sajnos újra 5 hiba 5 pécsi gólt eredményezett..
És bár látszólag eldőlt a meccs a Csapat minden tagja az utolsó másodpercig úgy hajtott mintha nem látnák az eredményjelzőt. Ritkán lát ilyet egy edző…
Gratulálok! /Tóth Zoltán, edző/
🤽‍♂️ Serdülő:
A héten többen betegek voltak, vannak akik nem is játszottak így. De ez nem mentség a mai játékunkra.
Jól kezdtünk, aztán az első negyed közepétől egyre többet hibáztunk és folyamatosan rossz döntéseket hoztunk.
Szégyenlem magam a mai játékunk miatt. Remélem nem csak én.
Graulálok a Pécsieknek. /Petik Attila, edző/
🤽‍♂️ Gyermek:
Izgalmas, fordulatos mérkőzést játszottunk, ahol végül büntetőkkel maradtunk alul.
A győzelemhez a mai napon a fegyelmezettebb egy-egy elleni védekezés hiányzott, ebben a játékelemben agresszívabbnak kell lennünk a folytatásban. Gratulálok a pécsiek mellett a mi fiainknak is, mert egy remek ellenféllel játszottunk a végletekig kiélezett meccset. / Balázs Miklós, edző/