#genesysosc#oscutánpótlás
Serdülő és gyerek csapatunk első győzelmét hozta a vasárnapi országos forduló az A2-es csoportban. 👏👏💙🤍
#hajráosc
📷SnittMan Pictures
Edzői értékelések:
🤽‍♂️ Ifi:
Rosszul kezdtünk, rengeteget hibáztunk de visszajöttünk a meccsbe. Az eredményjelzőn 7:7 volt, amikor elkezdtük a 4.negyedet. Azt gondoltam(sajnos rosszul), hogy lélektanilag mi állunk jobban, hiszen visszaküzdöttük magunkat nagyon mélyről. Ezért nagy dicséret illeti a fiúkat, de..most jön az a bizonyos ,,de”.. a kezdésnél már csak ez az utolsó negyed sikerült rosszabbul. Csapatban gondolkodom, nincs szükségem szupersztárokra! Nekem ,,csak” a dolgukat jól és egységesen végző ,,katonák” kellenek, akik megcsinálják azokat a dolgokat amiket megbeszélünk és edzésen gyakorlunk.
Ellenfelünknek gratulálok a győzelemhez! /Ocsovai Nicolas, edző/
🤽‍♂️ Serdülő:
Hétvégén Százhalombattán megszereztük első győzelmüket az országos bajnokságban!
Végig koncentráltan védekeztünk, támadásban a helyzeteink túlnyomó részét értékesítettük ,emiatt alakult ki ilyen nagyarányú győzelmünk!
Gratulálok minden játékosomnak! /Monostori Attila, edző/
🤽‍♂️ Gyermek:
Gratulálok a csapatomnak az idei első győzelemhez, megérdemelték már a gyerekek. A jó védekezés volt a kulcsa a mai győzelemnek, elől a helyzetkihasználásainkon van még mit csiszolni, de összességében elégedett vagyok a látottakkal. /Dávid Zsombor, edző/