Szombathelyen 3 meccsből 9 pontot hoztak el a fiúk, szép volt!

Szombathelyen 3 meccsből 9 pontot hoztak el a fiúk, szép volt! 👏💪💙🤍
#hajráosc
📷SnittMan Pictures
Edzői értékelések:
🤽‍♂️ Ifi:
Végre egy olyan mérkőzés, amire azt tudom mondani, hogy elejétől a végéig fegyelmezetten és jól játszottunk. Még a 3.negyedre sincs panaszom, amit ugyan elveszítettünk 3-1re, de azt éreztem, hogy elöl is és hátul is csak balszerencsénk volt egy-egy szituációban. Mondtam is a fiúknak az utolsó negyed előtt, hogy hinniük kell abban amit csinálnak mert jó. És a 4.negyedben már sikerült magabiztosan befejeznünk a támadásokat, a védekezés maradt stabil és ezzel el is tudtuk dönteni a 3pont sorsát. Edzéseken azért megpróbálunk tenni érte, hogy ne legyen több balszerencsés negyedünk. Gratulálok fiúk ez jól nézett ki! Hajrá OSC!
/Tóth Zoltán, edző/
🤽‍♂️ Serdülő:
Talán a korai indulás miatt, de nem pörögtünk rendesen. Akadozott a játékunk, többet hibáztunk, mint az elmúlt mérkőzéseken.
Gratulálok a fiúknak a győzelemhez és a 100%- os emberelőny kihasználáshoz.
3 meccs 9 pont ma is. Szép volt💪
/Petik Attila, edző/
🤽‍♂️ Gyermek:
Kettős érzésem van a meccsel kapcsolatban. Szoros emberfogásban sokszor jól védekeztünk, emellett lőttünk gólokat szépen kijátszott akciókból is, azonban a lefordulásaink és helyenként a visszaúszásaink rémisztően lassúak voltak. Utóbbi játékhelyzetekben a sebességre nagyobb hangsúlyt kell fektetnünk. Ritkán emelek ki egyéneket, azonban ma Párkányi Botond hosszabb sérülésből visszatérve ihletett formában játszott, kiemelkedően teljesített. Gratulálok a serdülő és ifi csapatunknak is.