Szoros, kiélezett meccsek a KSI ellen, serdülőink 5m-es párbajt nyertek!

#genesysosc
#oscutánpótlás
Szoros, kiélezett meccsek a KSI ellen, serdülőink 5m-es párbajt nyertek! Edzői értékelések:
🤽‍♂️ Ifi:
Utolsó alapszakasz mérkőzés után mondtam hogy a középszakasz alatt meccsről meccsre kell fejlődnünk, és ebben a KSI kiváló partner volt ma. Gratulálunk nekik és köszönjük hogy megmutatták hova kellene eljutnunk, egyénileg és csapatszinten is.
Ahogy az utóbbi időben megnyert párharcok motivációt adtak a játékosoknak a hétköznapokra, úgy a mai meccs minden perce extra motivációt kell, hogy adjon a következő hetekre mindenkinek. Gratulálok a serdülő csapatunknak a megnyert rangadóhoz! /Tóth Zoltán, edző/
🤽‍♂️ Serdülő:
A sorsolás szeszélye miatt újra KSI otthonában játszottunk. A Margitszigeten játszani mindig plusz motivációt ad.
A mérkőzés folyamán a védekezésünk viszonylag jól működött végig. Voltak hibák, de ezek egy ilyen mérkőzésen benne vannak.
Elöl viszont rengeteg hiba volt a játékunkban az első 3 negyedben. 6-7 ziccert hibáztunk, rossz paszok, rossz döntések és az ellenfél kapusa is remekül védett.
A kipontozódások miatt a 4. negyedre már felforgatott csapattal maradt a KSI. Ezt sikerült kihasználnunk és a bátrabb, pontosabb, határozottabb támadójátékkal az utolsó támadásunkból sikerült döntetlenre mentenünk a mérkőzést.
Az 5m- es párbaj pedig nekünk jött ki jól, így 2 ponttal gazdagodtunk ma. Gratulálok a fiaimnak. /Petik Attila, edző/
🤽‍♂️ Gyermek:
Rendkívül szoros, a végletekig kiélezett mérkőzésen maradtunk alul a bajnokesélyes KSI-vel szemben. Fegyelmezetten játszottunk, az ellenfelünknek azonban eggyel több egyéni villanása volt ma, ami az ő javukra billentette a mérleg nyelvét. Az őszi mérkőzésünkhöz képest a védekezésünk sokkal fegyelmezettebb volt, emellett támadásainkban is többen vették ki aktívan a részüket – ez az előrelépés az, ami igazán fontos számomra, emiatt büszke is vagyok a fiúkra. Gratulálok az ellenfelünknek, illetve a serdülő csapatunknak a győzelemhez! /Balázs Miklós, edző/